ד"ר עבד חיראללה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי שיניים

 
רשת מרפאות השיניים של ד"ר חיראללה עבד מעניקה במרפאות השונות את כל סוגי טיפולי השיניים לכל המשפחה:
 

השתלות שיניים

 
 
חוסר בשיניים הוא מפגע תפקודי ואסתטי כאחד. במקרים כאלה נהוג להשתמש בשתלים דנטליים – תחליף מלאכותי לשיניים טבעיות, הממלא את מקומן של השיניים החסרות. שיטה מוכחת זו מחזירה למטופל את איכות החיים והחיוך שאבד. ברשת המרפאות של ד"ר חיראללה עבד משתמשים בשתלים איכותיים במיוחד, המגיעים עם 5 שנות אחריות.
 

השתלות עצם ללא כאבים

 
במרפאותיו של ד"ר חיראללה עבד מבצעים השתלות עצם בשיטת IRS – דרך חדשנית המאפשרת ליהנות משתלים דנטליים איכותיים תוך שבוע ימים בלבד, מבלי לסבול מכאבים במהלך הטיפול. הודות להשתלת העצם, ניתן לעבות את האזור המיועד להשתלה לאורכו ולרוחבו, ובכך ליצור קרקע יציבה לשן שבדרך.
 

טיפולי חניכיים

 
טיפולים אלו נותנים מענה במקרים של מחלות ודלקות חניכיים – תופעה נפוצה במיוחד עם סימפטומים מוכרים שקל לזהות, כגון נפיחות וגוון אדום בחניכיים ודימום בזמן הצחצוח. חשוב לבחון את מצב החניכיים באופן תדיר, ולקבוע תור לטיפול בכל מצב שבו הן אינן נראות בריאות. כדי למנוע מצב זה מלכתחילה, אין מנוס מלהקפיד על הרגלי היגיינה נכונים, לרבות ביקור תקופתי במרפאת השיניים.
 

התקנת תותבות

 
בדומה להשתלות שיניים, התותבות נותנות מענה איכותי במקרה של שיניים חסרות – באופן חלקי או מלא. התותבות מותאמות לכל מטופל באופן אישי, כמו כפפה ליד. תותבות יכולות להיות קבועות, כלומר מוצמדות לפה בעזרת ווים מיוחדים, או ניתנות להתקנה ולהסרה עצמאית על-ידי המטופל. זהו פתרון הפיך, שמאפשר לבצע פעולות פשוטות כמו אכילה ודיבור.
 

רפואת שיניים לילדים

 
ברשת המרפאות של ד"ר חיראללה עבד מעניקים טיפולי שיניים לילדים כבר מתחילת הדרך – כחצי שנה לאחר בקיעת השן הראשונה או במלאות שנה לילד (הראשון מביניהם). גם לאחר מכן צוות המרפאות מלווה את הילדים, הן לצורכי הטיפול והן לצורכי בדיקה ומעקב, וכל זאת באווירה נעימה ומרגיעה המותאמת לגילאים אלו.
 

טיפולי חירום

 
ד"ר חיראללה עבד וצוות המרפאות זמינים בשבילכם גם בזמן חירום – במהלך הלילה, בשבת ובחג. כשהכאב קשה מנשוא אין סיבה להמתין לשעות הפעילות הרגילות. באפשרותכם ליצור קשר ולקבל שירותי עזרה ראשונה דחופים.
 

טיפול בעובדים זרים

 
רשת המרפאות של ד"ר חיראללה עבד עובדת בשיתוף פעולה עם ביטוח פמי, המתמחה בטיפול בעובדים זרים וישראליים.
 
 
צרו קשר עם הרשת לתיאום בדיקה ראשונית ולקבלת והצעת מחיר לפני התחלת הטיפול – ללא תשלום וללא התחייבות.