ד"ר עבד חיראללה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולים אסתטיים

 
רשת מרפאות השיניים של ד"ר חיראללה עבד מבצעת מגוון טיפולי שיניים אסתטיים, ונותנת מענה מקצועי ואחראי לכל בני המשפחה – מבוגרים וילדים.
 

הלבנת שיניים בכל השיטות

 
 
ברשת המרפאות של ד"ר חיראללה עבד מבצעים הלבנות שיניים בכל השיטות: הלבנה באמצעות ערכה ביתית, הלבנה בלייזר והלבנה טבעית. התאמת השיטה למטופל מתבצעת על-ידי רופא השיניים, שממליץ על ההלבנה בעלת סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר עבור המטופל.
 

אורתודונטיה

 
יישור שיניים באמצעות פלטה בלתי-נראית הוא פתרון מודרני לילדים ולמבוגרים כאחד, שנותן מענה גם ברמה התפקודית וגם ברמה האסתטית. שיטות היישור המתקדמות שיש כיום מאפשרות לתקן בהצלחה שיניים עקומות או צפופות, לטפל בהפרעות סגר ולשנות את מיקום הלסתות – וזאת בהתאם לצורכי המטופל ולהמלצות האורתודונט.
 

שיקום פה (פרותטיקה)

 
תחום זה כולל את כל הפעולות הדנטליות הכרוכות בשיקום ובשחזור השיניים והלסתות – בין שמדובר בשן בודדת ובין שמדובר בשתי הלסתות. פעולות השיקום יכולות להיות פשוטות (כתרים, סתימות והלבנה למשל) או יותר מורכבות (כמו סגירת מרווחים בין השיניים, התקנת ציפויי חרסינה ועוד). המטרה היא להחזיר למטופל את התפקוד התקין של הפה, לצד יצירת מראה נעים ואסתטי.
 

שיקום אסתטי

 
במקרים שבהם סתימה רגילה אינה מספיקה, כתרי הזירקוניה הם דרך מצוינת לשקם שן פגועה ברמה האסתטית ולהחזיר אותה לתפקוד מלא. לכתרי הזירקוניה שלל יתרונות: הם שקופים ומאפשרים לדמות שן טבעית, אינם דורשים בסיס ממתכת, קשים ועמידים במיוחד, מתאימים ביולוגית לרקמות הפה, מספקים מענה מושלם מבחינה אסתטית.
 

טיפולים משמרים

 
מטרתם של טיפולים אלו היא לשמור על השיניים ככל שניתן מפני מפגעים, מחלות ודלקות, ולכן יש לקבלם במרפאות שיניים באופן תדיר וכדרך חיים. בקטגוריית הטיפולים המשמרים ניתן למצוא סתימות, עקירות וטיפול שורש – פעולות שונות שחוסכות בטווח הארוך נזקים קריטיים ובלתי הפיכים.
 
 
צרו קשר עם הרשת לתיאום בדיקה ראשונית ולקבלת והצעת מחיר לפני התחלת הטיפול – ללא תשלום וללא התחייבות.